MAKSES Mühendislik olarak diğer tüm faaliyet alanlarımızda olduğu gibi çelik konstrüksiyon alanında da sektörünün en iyileri ile çalışmaya özen gösteriyoruz. MAKSESxProçelik imzalı işlerimiz ile çelik konstrüksiyon alanındaki engin bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Proçelik kurulduğundan beri çelik yapı ve inşaat sektörüne hizmet veren, tasarım ve proje üretici sağlayıcısıdır. Faaliyetine çelik konstrüksiyon imalatı ile başlayan Proçelik, günümüzde küçük modüler çelik yapılardan anahtar teslim komple fabrikalara kadar, her alan ve kapasiteye yönelik çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerinin sektörel tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Çelik kontrüksiyon alanındaki yılların tecrübesi ve ehil teknik kadrosu ile müşterilerinin tüm yapı ve inşaat ihtiyaçları ve problemlerine hızlı, güvenilir ve profesyonel çözümler sunmaktadır. İşletme ve imalat alanında da müşterilerine danışmanlık, teknik yardım gibi konularda hizmet sunmaktadır. Proçelik müşterilerinin çalışma alanlarını geliştirmek, uygun maliyetler ile bütçelerine artı değer katmak için çalışmaktadır.

Müşteriye yakın olmanın ve süratli hizmetin önemine inanan Proçelik müşteri ve danışanlarının yanında olma ve onlara en iyi hizmeti sunmaya yönelik çalışmaları aralıksız sürdürmektedir. Ayrıca yurt dışı servis ağı ve gezici teknik ekipleri ile sektörde fark yaratmaktadır.

Her biri alanında uzman olan, uzmanlığını ve tecrübesini yaptığı işlere daima yansıtan enerjik bir ekibe sahibiz